Melon

Datum ztráty 25.02.2015
Místo ztráty Ostrava, Krestova 7
Telefon 603367741
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Melon
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 8 měsíců
Barva černý s bílými flíčky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Melonek je ještě kotě, přestože váží 5 kg. Je to velký mazlíček, ale je zvyklý na svou smečku. Miluje své malé páníčky. Povahově je společenský a hodný. Na pamlsek (kočičí dobroty) by se asi nechal nalákat. Sní cokoliv. Ztratil se v odpoledních hodinách. Nejspíše se mu podařilo uniknout z bytu a některý ze sousedů jej vypustil na ulici. Bydlíme v nízkém domku, takže to není problém. Žádný ze sousedů jej však neviděl. Okna jsou uzavřená a v bytě nikde není. Nemá čip. Má na sobě bílý, protiparazitní obojek. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty bohužel vůbec nezná. Je aktivní, ale má rád i svůj klid. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je na pobyt na pobyt pouze v bytě. Má dobrou srst, určitou zimu zvládne, ale zvyklý na to není... Telefon 603367741

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Melon

Přihlášení: