Megí

Datum ztráty 05.07.2017
Místo ztráty Frýdlant nad Ostravicí, Pstruží 38
Telefon 622876521
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Megí
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Německý boxer
Věk 7 let
Barva Zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Megí je 7 let stará fena. Na své jméno slyší. Váží cca 25 kg. Na sobě měla kožený obojek s reflexním páskem. Nemá čip ani tetování. Fenka se ztratila v podvečer po klasické procházce. Jejím zvykem bývá že po procházce ulehne a odpočívá.Tentokrát zmizela během hodiny po příchodu domu nepozorovaně ze zahrady.Máme ještě i psa boxera a již se několikrát stalo ,že se zaběhli.Vždy však společně a do druhého dne se vrátili domů. Fenka měla vytahané cecíky po nedávných štěňatech a reflexní proužek na obojku. 9.7 byl viděn muž s podobným psem u autobusové zastávky Vyhlídka ve Frýdlantě.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Megí

Přihlášení: