Mefisto

Datum ztráty 15.08.2019
Místo ztráty Turnov, Sobotecká 531
Telefon 724772094
Odměna ANO
Jméno Mefisto
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Semily
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mefisto je 2 roky starý kocour. Slyší na klasické "čičiči" a volání "Mací!" (Macík je jeho kočičí kamarád.). Váží 3 kg. Nemá čip. Kolem krku má černý obojek proti klíšťatům. Je kastrovaný. Hodný, přítulný kocourek, snadno se rozpřede. Na předních pacičkách má dysplazii ramenních a loketních kloubů, takže občas klulhá (potřebuje užívat doplněk stravy na posílení kloubů). Naposledy viděn ve čtvrtek 15. 8. 2019 ráno při krmení. Běžně se netoulá, většinou se drží doma nebo na zahradě.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mefisto

Přihlášení: