Mazlík

Datum ztráty 02.12.2014
Místo ztráty Hutisko, Solanec
Telefon 777085560
Odměna ANO
Jméno Mazlík
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 Roku
Barva Zlatá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dne 2.12.2014 se ztratil pes (pouliční směs) v okolí Hutisko-solanec.Jmenuje se Mazlík, je menšího vzrustu, rezavé barvy a vypadá jako liška. Je dlouhosrstý a ocas má hunatý a zahnutý nahoru, bohužel nemá obojek ani známku. Nemá čip, ani tetování. Váží cca 11 Kg. Kastrovaný není. Povahově opatrný, ale je hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na jídlo by se nalákat nechal. Chronický útěkář to není. Okolí v místě ztráty to moc nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Plavat umí, ale vodu nevyhledává. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Zima mu nevadí. Je zvyklý na pobyt hlavně doma, ale venku mu to vůbec nevadí. Prosíme všechny hodné lidičky z Hutiska-solance a okolí, kdyby ho náhodou viděli kontaktujte nás na čísle: 775085562, 777085560

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mazlík

Přihlášení: