Maya

Datum ztráty 10.05.2021
Místo ztráty Raspenava, Luhová 186
Telefon +420 773561440 - SMS
Odměna 500,- Kč
Jméno Maya
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Maya je 2 roky stará kočka. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Mayu jsme naposledy viděli 10.5.2021 ráno, Je to poměrně cestovatelka, ale na zavolání vždy přiběhla. V okolí jsme koukali všude možně i na nejabsurdnějších místech, ale bez úspěchu. Je drobné postavy, ale má dlouhé tělo. Povahově je spíše plachá obzvlášť před lidmi co nezná, ale i tak si nejsem jistá, jestli si jí nevzal někdo domů. Když člověk ví jak na ní tak je to mazel. Upřednostňuji kontakt přes sms, ozvu se zpět.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Maya

Přihlášení: