Maxinka

Datum ztráty 12.05.2015
Místo ztráty Roštín, 54
Telefon 776011799
Odměna ANO
Jméno Maxinka
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Kroměříž
Plemeno Britská kočka 
Věk 1 rok
Barva šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Maxinka je 1 rok stará kočička plemene Britská modrá (samice). Slyší na jméno Max, Maxa nebo Maxinka. Má šedý kožíšek a hnědé oči. Váží 2,5-3kg. Na krku má černý obojek proti blechám. Nemá čip ani tetování. Je bázlivá. Ztratila se v ranních hodinách 12.5.2015 v Roštíně, když se nevrátila z pravidelné procházky. Nikdy dříve neodešla ze zahrady. V okolí to nezná. Vodu nemá ráda, ani na auto moc zvyklá není. Je zvyklá doma i venku. Přes den hodně spí, ale ráda si hraje. Telefon 776011799

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Maxinka

Přihlášení: