Maxík

Datum ztráty 07.07.2021
Místo ztráty Horní Bečva,
Telefon +420775921158
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Maxík
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Kříženec
Věk 11 měsíců
Barva rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V obci Horní Bečva se ve středu 7. 7. 2021 v podvečer ztratil (odešel z domu a již se nevrátil) rezavý částečně dlouhosrstý kocour s huňatým „liščím“ ocasem. Je přítulný, lidí se nebojí a je pravděpodobné, že bude hledat jídlo v okolí lidských obydlí. Kocour nemá čip a není kastrovaný. Je zvyklý pobývat jak doma, tak i venku. Doufali jsme, že se Maxík vrátí zpět domů, ale do dnešního dne (21. 7.) se tak nestalo. Maxík nám moc chybí a stále doufáme v jeho nalezení. Za jakékoliv info děkuji.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Maxík

Přihlášení: