Maxik

Datum ztráty 01.01.2015
Místo ztráty Strakonice, Na Ohrade91
Telefon 702178884
Jméno Maxik
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Strakonice
Plemeno Jorkšírský terier
Věk Tak 8-9 let
Barva Svetlo-cerny .
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Maxík je 8-9 let starý pejsek. Nejspíš kříženec jorkšíra s čivavou. Na své jméno slyší. V době ztráty na sobě neměl obojek. Čip ani tetování nemá. Kastrovaný není. Maxik byl hodně malinký, nejspíš pejsek z množírny vypadal jako křížený jork s čivavou, opravdu malý. Byl nalezenec, tudíž přesný věk nevíme, ale nyní by mu mělo být kolem 8-9 let. Už mu padaly zoubky a také mu páchlo z tlamičky .Byl hodný ale dost bojácný.Ztratil se nám den po Silvestru 1.1.2015, kdy přítel pro mě jel ke kamarádce a špatně zavřel dveře od bytu, pejsek utekl na chodbu a někdo ho pustil ven z paneláků.Od té doby žádné zprávy o něm.Moc nám chybí. Děkujeme za pomoc.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Maxik

Přihlášení: