Maxík

Datum ztráty 29.05.2016
Místo ztráty Kralupy nad Vltavou, U Cukrovaru 1083
Telefon 728610865
Odměna ANO
Jméno Maxík
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Pták
Věk 9 let
Barva Přírodní zelená
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dnes kolem 20h. nám uletěl rodinný mazlíček, papoušek Maxík. Jedná se o malého papouška, cca 12cm velkého, Aymara pruhovaná (neznalí spíše tipují andulku). Barva přírodní zelená, kolem ozobí žlutá pírka. Není označený. Papoušek uletěl do lokality parku plného vzrostlých stromů a keřů u řeky před sídlištěm U Cukrovaru, pravděpodobně na stromy směrem k pěší lávce. Je ochočený a slyší na své jméno, pravděpodobně ale vystrašený a nepřiletí. Za pomoc vedoucí k nalezení fin. odměna!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Maxík

Přihlášení: