Maxa

Datum ztráty 02.12.2018
Místo ztráty Strančice, Klikatá 129
Telefon 775632239
Odměna ANO
Jméno Maxa
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Německý ovčák
Věk 2 roky
Barva zbarvení typu rex
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Hledáme fenku,kterou jsme měli v dočasné péči.Byla předána novému majiteli dne 1.12., dne 2.12. nahlásil její ztrátu na úřadě v Říčanech.My jsme se to dozvěděli až po měsíci,takže se ji pokoušíme takto nalézt. Slyší na jméno Maxa.Je kříženec ovčáka s labradorem (vzhled menší ovčák). Je velmi bázlivá.Má ráda děti a většinou ženy.Mužů se obvykle bojí.Pochází z Plzně-severu,proto se může pokoušet vracet se domů.Je mladá, v podstatě ještě štěně. Utekla z pozemku ve Všestarech (Strančicích) u Říčan.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Maxa

Přihlášení: