Max

Datum ztráty 06.12.2014
Místo ztráty Nové Město na Moravě, Petrovická 314
Telefon 734125397
Odměna 4.000,- Kč
Jméno Max
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Žďár nad Sázavou
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva černo hnědý
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Max je 2 roky starý pes, kříženec beagla a dobrmana. Je černo hnědý, váží 20 kg. Vysoký je cca po kolena. Zezadu na varlatech má bílé pigmentové kolečko. Ztratil se 6.12. při venčení v okolí Nového Města na Moravě. Utekl za zajícem. Měl na sobě černý kožený obojek bez známky. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Maxík je velice milý, ale při snaze o odchycení vždy uprchne. Dříve občas utekl, ale nikdy to nebylo déle než na půl hodiny. Okolí ztráty znal. Vůči cizím lidem je bojácný, ale neublíží. Fenky snáší, s pejsky nemá problém když je na volno. Ale občas se bojí velkých psů. Není moc mazlící typ. Voda mu nevadí ani v zimě!! Zimu snáší dobře. Je zvyklý jezdit v autě. Fyzicky je aktivní. Naposledy byl viděn okolo 16.12. u Nového Veselí !!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Max

Přihlášení: