MAX

Datum ztráty 17.09.2015
Místo ztráty Rokytnice nad Jizerou, Horní Rokytnice 342
Telefon 732152141
Odměna ANO
Jméno MAX
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Semily
Plemeno Kříženec
Věk 12 let
Barva bílá s hnědými fleky
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Max je dvanáctiletý kříženec bílé barvy s hnědými fleky na hlavě kolem očí, na uších a na zádech. Na své jméno slyší. Váží 10-12kg. V době ztráty na sobě neměl žádný obojek. Čip ani tetování nemá. Kastrovaný není. Má od narození krátký ocásek, který vypadá jako kupírovaný, ale není. Pes je trochu bojácný, ale hodný a společenský. Je očkovaný. V době ODCIZENÍ od rodinného domu byl v dobré formě, bez známek zanedbání. Je hubený, ale pravidelně krmený. Odcizen byl bez obojku, který zůstal u jeho boudy. Je alergický na DRONTAL.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se MAX

Přihlášení: