MAX

Datum ztráty 31.12.2014
Místo ztráty Pardubice, Luďka Matury 851
Telefon 774170920
Odměna ANO
Jméno MAX
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Pardubice
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 8 měsíců
Barva Černo-hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
PROSÍM POMOZTE !!! PARDUBICE-DUBINA. Dne 31.12.2014 v podvečerních hodinách nám utekl pejsek, lekl se petard. Je to jorkšírský teriér většího vzrůstu cca 8kg. Slyší na jméno Max, má na sobě zelenou pláštěnku s kapucí a černý, kožený obojek bez známky. Má bílou náprsenku. Čip, ani tetování nemá. Povahově je přátelský, hravý, společenský a hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Nikdy v životě neutekl. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by to znát mohl, ale jen hodně úzce. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. V jídle je vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Zimu nemá moc rád. Je zvyklý na pobyt hlavně v bytě... Naposledy spatřen v obci Spojil u Pardubic. Děkujeme. FINANČNÍ ODMĚNA JISTÁ !!! Jakékoliv info prosím volejte/pište na tel.: 774 170 920, 776 827 182. POSLEDNÍ STOPA: Byl vidět u jednoho panelového domu, jak ho někdo venčí, v městské části DUBINA !

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se MAX

Přihlášení: