Max

Datum ztráty 29.03.2016
Místo ztráty Bílá Lhota, Řimice
Telefon 731355766
Jméno Max
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Kříženec
Věk 15 měsíců
Barva zlatá s bílými znaky
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Max je 15 měsíců starý kříženec border kolie. Obojek by měl mít. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaný. Má zlatou srst s bílými znaky. Váží cca 15 kg. Utekl v úterý 29.3.2016 ze zahrady v Řimicích (Olomoucký kraj) a od té doby se domů nevrátil. Údajně byl viděn někde poblíž s několika dalšími toulavými psy. Maxík je velmi přátelský a kontaktní pejsek, když ho člověk hladí, tak radostně kňourá a poňafkává, je velmi rozpustilý a aktivní. Rozhodně neublíží, každopádně si nejsem jistá, zda se nechá od cizího člověka přivolat. Na jídlo by se určitě nalákat nechal. Kdo by ho viděl, prosím okamžitě volejte 731 355 766. MOC PROSÍM O SDÍLENÍ, děkuji.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Max

Přihlášení: