MAX

Datum ztráty 13.02.2015
Místo ztráty Ruprechtice,
Telefon +420721608479
Jméno MAX
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ruprechtice a okolí - hledá se pes! Prosíme o pomoc při hledání černého křížence retrívra. Slyší na jméno Max. Ztratil se 13.2.2015 při večerní procházce u Ruprechtic. Je to velice aktivní pejsek, mohl doběhnout hodně daleko. Za veškeré info moc děkujeme. Nemá ani čip, ani tetování. Měl by mít na sobě řetízkový, stahovací obojek. Na jméno slyší a reaguje. Na pamlsek by se určitě nalákat nechal. Váží cca 35 Kg. Měl lysiny okolo očí. Povahově je hodný a společenský. Nikdo se ho vůbec nemusí. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty moc dobře nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Rád plave, vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý na pobyt převážně venku. Otužilý je a zimu mu extrémně nevadí... Telefon +420721608479

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se MAX

Přihlášení: