Max

Datum ztráty 31.01.2018
Místo ztráty Vrátkov, Vrátkov 122
Telefon 773036886
Jméno Max
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2,5 roku
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Max je 2,5 roku starý kocour. Váží cca 4 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Ztratil se 31.1. v noci, obvykle se toulal pouze po okolí a na noc se vracel domů, ve středu bohužel nedorazil. Je velice mazlivý, nicméně vůči cizím lidem docela plachý. Koucourek slyší na jméno Max, je černý, spíše středního vzrůstu, pravé očičko má zakalené. Za jakékoliv informace či dokonce nalezení kocourka budeme velice vděční! V případě nálezu odměníme. Kontaktujte nás prosím na tel. 773036886, popř. na email blazkova.karolina@gmail.com Děkujeme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Max

Přihlášení: