Max

Datum ztráty 19.12.2014
Místo ztráty Cerhenice, Na kopě 339
Telefon 720698246
Odměna ANO
Jméno Max
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva Bílá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Pejsek je hravý, hodný, snese se s ostatními pejsky, k cizím lidem nechodí - nemá k nim důvěru... Povahově je opatrný, ale hodný. Má rád děti. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se možná nalákat nechal. Bohužel nám přeskočil plot a už se nevrátil. 19.12.2014 byl ještě viděn v obci Cerhenice.(pejsek je kříženec). Není čipovaný, ani tetovaný. Přeskočil plot. Měl na sobě textilní, modrý obojek, bez známky. Má jizvy na zadních nohách. Občas utíkal za fenkama, ale vždy se vrátil. Blízké okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. V jídle je trošičku vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilý je, zima mu moc nevadí... Telefon 720698246

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Max

Přihlášení: