Max

Datum ztráty 10.06.2022
Místo ztráty Orlová-Lutyně, Osvobození 872
Telefon 721655784
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Max
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Kočka domácí 
Věk 5 let
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Max je asi 5 let starý černý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 4-5 kg. Kocourka jsem si přivezl teprve ve středu 8.6.2022 z útulku, u mě doma si ještě nezvykl, byl téměř pořád někde schovaný, celý vystrašený, pravděpodobně z druhého kocourka, kterého mám. Myslím, že na své jméno Max si ale ještě nezvykl. Bohužel během druhé noci, co jsem ho měl doma, se mu podařilo otevřít si síť proti hmyzu a vyskočil ven z okna z 6. poschodí. Téměř jistě dopadl na trávník za domem, ale je možné, že je zraněný. Po opakovaném hledání jsem ho venku bohužel nenašel.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Max

Přihlášení: