Max

Datum ztráty 25.06.2015
Místo ztráty Hradec Králové - Březhrad, U Hřiště 61
Telefon 608306592
Jméno Max
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Max je 2 roky starý kocourek. Na své jméno slyší. Je celý bílý a váží cca 5,5 kg. Je to mix kočky domácí a Angorské kočky. Na krku má tmavě šedý obojek proti blechám. Není čipovaný. Je vykastrovaný. Ztratil se 25.6. - nevrátil se z pravidelné procházky. Nikdy dříve takhle dlouho pryč nebyl, okolí zná. Kocourek je velmi přítulný, nebude problém o odchytit, na pamlsek se taky nechá nalákat. Vodu nesnáší, auto také moc rád nemá. Je zvyklý na pobyt doma i venku, je spíše líný. Telefon 608306592

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Max

Přihlášení: