Max

Datum ztráty 15.03.2015
Místo ztráty Malenovice, Malenovice 327
Telefon 773090962
Odměna 20.000,- Kč
Jméno Max
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Kříženec
Věk 5 let
Barva Zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Max je 5 let starý pejsek, kříženec jezevčíka a jorkšíra. Je zrzavé barvy a váží do 9 kg. Dnes (15.3.15) kolem 10té hodiny dopolední se zaběhl v Malenovicích okres Frýdek Místek. Nekouše, je očkovaný. Cizích lidí se bojí a nemá rád děti. Malé pejsky snáší dobře, velké moc ne. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Měl na sobě červený obojek. Dříve občas utekl, ale hned se vrátil. Okolí ztráty zná. Nebojí se vody, umí plavat. V autě je zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Max

Přihlášení: