Max

Datum ztráty 24.01.2017
Místo ztráty Děčín, Těchlovice 124
Telefon 606031310
Jméno Max
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Děčín
Plemeno Kříženec
Věk 8 měsíců
Barva Černohnědý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Max je 8 měsíců starý pes. Na své jméno slyší. Váží cca 25 kg. Na sobě má hnědý kožený obojek. Nemá čip ani tetování. Milý,přítulný a hravý. Je to kříženec Německého ovčáka s kavkazským pasteveckým psem. Šel spolu s naší fenkou a manželem za naší zahradu na pastvinu, psi běželi před ním a najednou se ozvala střelba a kvílení psa. Na zavolání přiběhla jen Mery a ozvali se další 2 výstřely a bylo ticho, tak jsme mysleli, že nám Maxe zastřelili, ale tělo jsme nenašli, tak myslíme, že jen utekl. A ani po týdnu žádná stopa, tak si myslíme,že už ho má někdo na zahradě.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Max

Přihlášení: