Max ( Československý vlčák)

Datum ztráty 04.10.2014
Místo ztráty Český Brod, V Lukách 336
Telefon 777284238
Jméno Max ( Československý vlčák)
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Československý vlčák
Věk 2 roky
Barva oranžovo černo hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Max je atypicky zbarvený Československý vlčák. Váží cca 35 kg.Má jizvu na přední noze cca 15 cm dlouhou. Je alergický na včelí a vosí bodnutí. Má řetízkový obojek s modrou známkou kde je uvedený kontakt na veterináře p. Talacka. Max byl od 4.10. ubytován v psím hotelu DUX v Českém Brodě, kde jim večer kolem 19 hodiny údajně zmizel. Podezíráme hotel že ho ukradl. Podáváme trestní oznámení na na hotel. Přesto ale doufáme v jeho nalezení. Čip, ani tetování nemá. Povahově je bázlivý, ale je hodný. Chronický útěkář to není. Okolí v místě ztráty spíše nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Kastrovaný není. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Max ( Československý vlčák)

Přihlášení: