Max

Datum ztráty 09.11.2014
Místo ztráty Chrudim, Sokolovská 432
Telefon 777638181
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Max
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Chrudim
Plemeno Barevný boloňský psík
Věk 2 roky
Barva Černo-šedo-bílý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Max je malinký pejsek 2 roky starý, plemeno je Ruský barevný boloňský psík. Je černo-hnědo-šedý a má dlouhé chlupy. Váží 2,8 kg. Je čipovaný!! Tetovaný, ani kastrovaný není. Nemá na sobě obojek. Je velmi přítulný a milý. Cizích lidí se nebojí. Mám moc rád ostatní pejsky. Je velice přátelský, hodný a nikdo se ho nemusí bát. Bez problému by se nechal odchytit. Ztratil se v Chrudimi v Sokolovské ulici dne 9.11. Dříve občas utekl. Chronický útěkář to není. Okolí v místě ztráty to moc nezná. Fyzicky je aktivní. Autem je zvyklý jezdit. Je to pejsek zvyklý být doma v pelíšku. Zmizel ze zahrady. Plavat umí, ale vodu nemá rád. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. ČÍSLO ČIPU: 939000010195312. Pro jakoukoliv informaci volejte na: 777638181

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Max

Přihlášení: