Max

Datum ztráty 31.05.2018
Místo ztráty České Budějovice, Na sadech 14
Telefon 735955769
Odměna ANO
Jméno Max
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva Bílošedivý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, dne 31.5.18 nám utekl 2 roční kocourek v místech poliklinika sever české budějovice. Slyší na jméno max. Kocour je vykastrovaný, očipovaný, očkovaný proti vzteklině a pod.. je bílošedivé barvy. Je hodný, neškrábe, nekouše, bude akorát plachý.. myslíme si že si ho někdo vzal k sobě domů, policie a veškeré útulky už jsme obvolali.. velmi by jsme si přáli aby se nám maxík vrátil domů. byla bych moc ráda za každou pomoc, kdyby jste ho zahlédl nebo našli .. samozřejmě ODMĚNA JISTÁ

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Max

Přihlášení: