Max

Datum ztráty 06.08.2014
Místo ztráty Brno - Černovice, Pahrbek 4
Telefon 605866067
Odměna ANO
Jméno Max
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Trpasličí pinč
Věk 8 let
Barva hnědá-zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Max je 8 roků starý pejsek, plemeno Trpasličí pinč. Je hnědé až nazrzlé barvy. krátkosrstý. Má větší stojatá ouška a dlouhý ocásek. Váží 8 kg, je silnější. Ztratil se ve středu 6.8.14 v městské části Brno- Černovice, ulice Pahrbek. Má na sobě růžový kožený obojek. Okolí moc nezná, nikdy dříve neutekl. K lidem je bázlivý, když bude mít hlad, možná se nalákat nechá. Velkých pejsků se bojí, malé má rád. Fyzicky je aktivní, ale je nemocný, musí brát pravidelně léky (špatná činnost nadlevinek). Ještě 6.8. odpoledne byl v Černovicích spatřen. Voda mu nevadí, ale plavec to není.Je kastrovaný.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Max

Přihlášení: