Max

Datum ztráty 29.03.2015
Místo ztráty Komárov, Pod Skalou 019
Telefon 732487361
Odměna ANO
Jméno Max
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Beagle
Věk 5 let
Barva bílo-hnědo-černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
!!!!!!!PROSÍM O SDÍLENÍ!!!!!!!!!! Dne 29.3. v lesích v Komárově okres Hořovice se nám zatoulal bígl jménem Max! Chytl stopu a od té doby jsme ho neviděli! Na krku má černý, elektronický obojek, bez známky! Už nám to udělal několikrát, ale vždy se do nějaké doby vrátil! Max nemá čip, ani tetování. Váží cca 18 Kg. Povahově je opatrný, ale je hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty by se vyznat měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Sní cokoliv. Mimo nožičky (podezření na artrózu) je zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý moc nebude, zimu nemá rád. Maxík má nemocný pravý zadní kotník a musí na vyšetření! Prosime o jakékoli informace na tel.čís.:732487361 Děkujeme za pomoc!!! Nálezce odměníme!!!!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Max

Přihlášení: