Maugli

Datum ztráty 20.05.2015
Místo ztráty Hostivař, Herbenova 19
Telefon 635829364
Odměna 500,- Kč
Jméno Maugli
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Černý roční kocourek, celý černý, začátek předních tlapek bíly a zadní celé bíle. Slyší na jméno "mauglíí" (na to reaguje). Nemá čip, ani nemá tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Povahově opatrný, ale hodný a mazlivý. Sní cokoliv. Na pamlsek by se nechal nalákat. Má rád kapsičky. Váží cca 7 Kg. Zmizel z bytu. Nebyl zvyklý chodit ven, naopak byl zvyklý na pobyt převážně doma. Zimu nemá rád! Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. V pohybu je línější povahy. Vody se bojí. Zdravotní stav dobrý. Telefon 774969488

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Maugli

Přihlášení: