Matýsek

Datum ztráty 16.12.2014
Místo ztráty Uherské Hradiště, Mařatice - Hliník
Telefon 777051605
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Matýsek
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Uherské Hradiště
Plemeno Evropská kočka 
Věk 6 měsíců
Barva šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Matýsek je 6 měsíců starý kocourek, šedou mourovaté barvy. Váží do 3 kg. Má srst s podsadou, takže velice hustou. Má tmavší čumáček a oči do zelena. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Obojek na sobě žádný neměl. Ztratil se 16.12. ve večerních hodinách v oblasti Mařatice-Hliník, Uherské Hradiště. Byl zvyklý být venku, tak i doma. Je velmi přítulný, hravý kocourek, téměř ničeho se nebojí. Ostatní kočky snáší dobře. Okolí ztráty zná kolem domu, nikdy dříve nezmizel. Vody se nebojí, ale není to plavec. Je zvyklý jezdit autem. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matýsek

Přihlášení: