Matýsek

Datum ztráty 15.09.2014
Místo ztráty Sokolov, Učitelská 302
Telefon 728574582
Odměna 500,- Kč
Jméno Matýsek
Pohlaví Samice
Kraj Karlovarský
Okres Sokolov
Plemeno Kočka domácí 
Věk 4-5 měsíců
Barva Černohnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kočička, 4-5 měsíců stará, ale slyší na jméno Matýsek (původně jsme mysleli, že to bude kocourek). Je černohnědé barvy, váží do 1 kg. Uprostřed čumáčku má hnědý proužek a má levou přední pacičku také hnědou. Zaběhla se 15.9.někam k sousedům a od pondělí se nevrátila. Měli jsme ji na zahrádce u baráku, má svoji boudičku. Čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná není, na to je ještě maličká. Neměla na sobě žádný obojek. Okolí ztráty nezná. Je zvědavá, mazlivá. Lidí se nebojí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matýsek

Přihlášení: