Matýsek

Datum ztráty 06.09.2016
Místo ztráty Hostivice, Olivová 1810
Telefon 602344354
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Matýsek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk 3,5 roku
Barva mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Matýsek je 3,5 roku starý kocour. Nemá obojek, ale je čipovaný (972270000078187). Je kastrovaný a váží cca 4 kg. Má poměrně výrazný černý tlustý pruh vedoucí po páteři. Je velice kontaktní a vždy byl přátelský, především k dětem, ale i k dospělým. Je velice zvědavý, je proto možné, že třeba nastoupil k někomu do auta a byl nedopatřením odvezen někam pryč nebo jej někdo omylem zavřel do garáže či domku na nářadí. Je možné, že jej něco srazilo a on je teď zmatený a vystrašený a netrefí domů.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matýsek

Přihlášení: