Matýsek

Datum ztráty 21.04.2015
Místo ztráty Sudovo Hlavno, Hospoda Na Plovárně
Telefon 728823284
Odměna 500,- Kč
Jméno Matýsek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Čivava
Věk 6let
Barva písková
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Matýsek je 6 let starý pejsek, plemeno čivava. Váží cca 4 kg. Je pískové barvy, na zádech mezi lopatkami má pár černých chloupků. Má černé oči. Na zádech má jizvy po postřelení vzduchovkou. Je čipovaný - 972270000097648. Tetovaný není. Kastrovaný je. Obojek na sobě žádný neměl. Je dlouhosrstý,ale momentálně ostříhaný. Pejsek se ztratil 21.4.15 u Hospody na Plovárně, kde jeho panička pracuje. V minulosti utíkal, okolí ztráty zná. Matýsek je milý a velmi přítulný, nebojí se cizích lidí. Ostatní pejsky snáší dobře. Moc rád jezdí autem, je tedy možné,že k někomu mohl nastoupit. Vody se bojí. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matýsek

Přihlášení: