Matýsek

Datum ztráty 13.04.2014
Místo ztráty Praha, Bartákova 1108
Telefon 605412721
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Matýsek
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 10 let
Barva Černá, Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se dnes 13.04.2014. Slyší na jméno Matýsek. Je to samec, klasická kočka domácí. Barva černá. Věk 10 let, váha cca 4 kg, lehce při těle. Kastrovaný černý kocour se žlutýma očima. Mezi zadníma nohama má méně srsti, prosvítá kůže. Mírný, spíše bojácný, ale k cizímu by šel za pamlsek a nechal by se vzít. Zřejmě spadl z lodžie ve 3 p. paneláku. Nemá žádný obojek. Čip a tetování nemá. Nikdy se to nestalo. Máme ho 2 měsíce. Okolí vůbec nezná. Může se schovávat v garážích, kůlnách, nebo opuštěných prostorech...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matýsek

Přihlášení: