Matýsek

Datum ztráty 20.04.2015
Místo ztráty Plzeň, Kaštanová 16
Telefon 603533025
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Matýsek
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk cca 7-9 měsíců
Barva mourek do hnědé barvy
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Matěj je cca 9 měsíců starý kocourek. Váží cca 1,5kg. Mourek s hnědým zabarvením. Nemá obojek, čip ani tetování. Odešel v pondělí 20.4.2015 kolem 20.00 a už se nevrátil. Není kastrovaný. Je očkovaný. Hubený, dlouhé nohy. Asi s jarem vyrazil na potulky, ale moc všem chybí. Je to vypiplaný nalezenec od jednoho měsíce ( nalezen u papírny). Možný pohyb v okolí ztráty - hospůdka u Pechtů,tenisové kurty, škodapark v doudlevcích, papírna, okolí řeky apod. V okolí se vyzná. Bojí se psů. k lidem je přátelský. Je zvyklý převážně na pobyt venku. Je aktivní. Prosíme o pomoc. Tel: 603533025. Jandová

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matýsek

Přihlášení: