Matýsek

Datum ztráty 01.08.2015
Místo ztráty Hradec u Stoda, 124
Telefon 704040017
Odměna ANO
Jméno Matýsek
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Kříženec
Věk cca. 2 roky
Barva Šedo-Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
1.8 2015 nám odešel a zatím se nevrátil. Žije volně na dvoře a zima mu nevadí, ale nikdy neodejde na déle jak 2 dny. váží cca 3-4 kg. nemá čip ani obojek. Povahové je moc přítulný, společenský a asi by se nechal přilákat na kdejaký pamlsek. Okolí v místě ztráty asi ještě moc nezná takže je možné, že se někam zatoulal a nezná cestu domů.Je aktivní, má rád pohyb, ale také svůj klid. Bojí se vody a má natrhlé ouško. Zdravotní stav dobrý. E-mail: dom12468@seznam.cz popř. můj Facebook- Dominik Cmunt

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matýsek

Přihlášení: