Matýsek

Datum ztráty 27.07.2017
Místo ztráty Mělník, Pred supermarketem Eva
Telefon 604227220
Odměna ANO
Jméno Matýsek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Kříženec
Věk 1-1,5 roku
Barva celomourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Drobnější než vypadá na fotce, poraněný na ocásku a za ušima - rozškrábaný pod každým uchem - něco uvnitř, jel na veterinu. Vyskočil z auta a běžel prý zadem mezi marketem a Pšovkou směr porost u parku. Předchozími majiteli týrán, mě si našel před pár měsíci. Žije v bytě i venku, odčervený, ještě nekastrovaný, ale netoulá se, nehledá kočky a rvačky (naopak dostává), v bytě neznačkuje! Zvídavý, šikovný - umí otevřít dveře - vyskočí na kliku. Touží po pohlazení, hned přede. Žil v tichu malé vsi. V době ztráty neměl obojek ani čip. Váží cca 3,5 kg.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matýsek

Přihlášení: