Matýsek

Datum ztráty 14.09.2020
Místo ztráty Kutná Hora, Meruňková ul.
Telefon 723944573
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Matýsek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kutná Hora
Plemeno Evropská kočka 
Věk cca 2 roky
Barva hnědá mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Matýsek je zhruba 2 roky starý kocourek. Na jméno slyší a váží cca 3-4 kg. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Je to velmi přítulný a mazlivý kocourek. Nalezla jsem ho zraněného v březnu 2020, byla nutná částečná amputace ocasu. Z důvodu rozsáhlé rekonstrukce bytového domu a i mého bytu, jsem předala Matýska k dočasné péči příbuzným, kam jsem pravidelně jezdila. Zde se pohyboval na zahradě, měl svůj domeček. I náhradní pečovatelé si ho velmi oblíbili. V den ztráty kolem 17. hodiny zmizel a to i přesto, že v 18. hod. dostával pravidelně krmení.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matýsek

Přihlášení: