Matýsek

Datum ztráty 16.02.2015
Místo ztráty Velká Bučina - Velvary, Velká Bučina
Telefon 725072815
Odměna ANO
Jméno Matýsek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Čivava
Věk 8 měsíců
Barva Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 16. 2. 2015 se kolem třetí hodiny na Velké Bučině zaběhlo toto světlé štěňátko čivavy. Utekl ze zahrady. Utíkal po hlavní silnici z Kralup směrem na Velvary nebo Ješín. Je to chlapeček a slyší na jméno Matýsek. Na jméno reaguje. Pejsek je bez obojku, nemá tetování ani čip. Kdybyste o něm cokoliv věděli, prosím, pište, volejte 725 072 815. Děkuji. ODMĚNA JISTÁ !!! Povahově je opatrný, bázlivý, ale je hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se možná nalákat nechal. Má kladný vztah k jídlu, sní cokoliv. Na čivavu má delší nožičky. Váží cca 2 Kg. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty bohužel vůbec nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Zdravotní stav dobrý. Autem nerad jezdí. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý vůbec není, zimu nemá rád.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matýsek

Přihlášení: