Matýsek

Datum ztráty 03.05.2015
Místo ztráty Panské Dubenky, Perka 55
Telefon 605774331
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Matýsek
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Jihlava
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2 roky
Barva mramorový,jako bengál
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Matýsek je 2 roky starý kocorek. Má mourovatou mramorovou srst, světlejší bříško a bílou barvu kolem tlamičky. Váží cca 5kg. Má obojek proti blechám, nemá čip ani tetování. Je kastrovaný. Nikdy dříve neutekl, ale v okolí se vyzná. Je důvěřivý, nebojí se cizích lidí, protože celou zimu tráví v bytě v Praze. Na chalupě běhá po lese s kocourkem od sousedů. V neděli 3.5.2015 odešel ven a už se nevrátil. Moc nám chybí, byla s ním legrace. Manžel ho pořád marně hledá, kdo by ho našel, pomozte mu prosím zpět nebo volejte i manželovi na telefon 723269496...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matýsek

Přihlášení: