Matýsek

Datum ztráty 04.05.2019
Místo ztráty Miletín, Havlíčkova 59
Telefon 704157820
Odměna 500,- Kč
Jméno Matýsek
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Jičín
Plemeno Kočka domácí 
Věk 1,5 roku
Barva černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Maty je 1,5 roku starý kocour. Na jméno slyší a váží 2,5-3 kg. Nemá čip a není kastrovaný. Matýsek je velice kontaktní kocourek,hodně mazlivý,bohužel se nebojí lidí.Utekl nám do sousedních zahrad kam pravidelně chodil a již se nevrátil. Má volný průchod do domu,cestu si sám vymyslel, takže ji dobře zná a každý večer se vrátil.Bohužel u nás v tomto termínu byla pouť a tak vzniká podezření že byl ukraden, bylo zde mnoho návštěvníků. Ptaní po sousedech, prohlížení křoví, nejbližších zahrad a polí, sražen autem-nic. Prosím víte někdo něco o něm? Jen SMS, směnuji a ne vždy jsem v dosahu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matýsek

Přihlášení: