Matýsek

Datum ztráty 31.03.2016
Místo ztráty Lesná, 57
Telefon 607886623
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Matýsek
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Děčín
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 7 let
Barva černo hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Matýsek je 7 let starý jorkšírek. Váží cca 4 kg. Měl na sobě pouze hnědý obojek proti blechám. Je čipovaný (203098100279703). Není kastrovaný. Je mazlivý, chytrý a vyčůraný. Moc rád si hraje, miluje míče a tahání o hračky. Jinak brání rodinu a její členy, nemá rád prudké pohyby a také nesnáší když se cokoliv z nářadí pohybuje (lopata, hrábě, trekové hole důchodců). Je vysazený na ptáčky a rád je honí. Zaběhl se dopoledne 31.3.2016 při venčení. Je zvědavý a letěl se podívat co se děje venku.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matýsek

Přihlášení: