Matýsek

Datum ztráty 04.03.2021
Místo ztráty Kuřim, Dušínova 1505
Telefon 731846895
Odměna ANO
Jméno Matýsek
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Kříženec
Věk 7 měsíců
Barva Mourovato-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Matýsek je 7 měsíců starý kocour. Nemá obojek ani čop. Je čerstvě kastrovaný. Zmizel z naší zahrady na ulici Dušínova v Kuřimi. Přes den vždy rád chodil ven, ale pohyboval se jen po naší nebo případně sousední zahradě. Nikdy nešel pryč na déle než půl dne. Barva je mourovato-bílá (záda mourovatá, bříško bílé, nos dvojbarevný, na zádech po linii páteře černý pruh až k ocasu). Kdyby ho někdo viděl nebo měl nějakou informaci, ozvěte se mi prosím. Moc nám chybí. Děkujeme za pomoc.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matýsek

Přihlášení: