Matýsek

Datum ztráty 02.02.2015
Místo ztráty Chyňava, Chyňava 377
Telefon 775011451
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Matýsek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Ruská modrá
Věk 9 let
Barva modrá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocourek se ztratil v obci Chyňava. Matýsek je milý, mazlivý, kocour. Rasa Ruská modrá kočka, 9 let, srst do modra klasicky (jako na fotce, fotografie je ale pouze ilustrační). Na zadní noze nemůže plně zatáhnout jeden drápek. Povahově je vyloženě společenský a hodný. Je umňoukaný. Dne 2.2.2015 šel ven a již se domů nevrátil. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 8 Kg, je mohutnější postavy. Nikdy v životě se takto neztratil. Kastrovaný je. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je zvyklý každý den chodit na vycházky. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Doma sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku, ale spí doma. Otužilý je, zima mu moc nevadí... Je to již měsíc, tak může být opravdu hodně daleko :( Telefon 775011451

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matýsek

Přihlášení: