Maty

Datum ztráty 27.05.2013
Místo ztráty Kájov, Krátká 353
Telefon 774241355
Odměna ANO
Jméno Maty
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Český Krumlov
Plemeno Zlatý retriever
Věk 5 let
Barva bílá,zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Maty je cca 5 let starý Zlatý retrívr. Je ztracený už 2 roky, proto popis už nemusí odpovídat. V době ztráty měl na sobě modrá kožený obojek s modrými komovými ozdobami (viz foto). Na své jméno slyšel. Je vykastrovaný. Byl hubený, protože předtím žil v nevhodných podmínkách. Váží cca 25-30 kg. Má zlomený konec ocasu, je to cítit pouze na dotek, není to viditelné. Ztratil se ze zahrady rodinného domu poté, co mu zemřela jeho milovaná fenečka. Předpokládám,že ji "jen" hledal a už nenašel cestu zpět. Byl velmi přátelský. Voda mu nevadila, ale v autě se dost bál. Byl zvykl na pobyt venku, a byl aktivní. Cca měsíc po ztrátě chodily stopy, že byl pejsek viděn, veština z nich byla z okolí obce Chvalšiny, okres Český Krumlov. Vím, že je to velmi dlouhá doba, ale nepřestávám doufat. Moc děkuji.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Maty

Přihlášení: