Matty

Datum ztráty 09.10.2016
Místo ztráty Vojkovice, Rajhradská
Telefon 725390802
Odměna ANO
Jméno Matty
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva světlá až bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Matty je 3 roky starý pes. Na své jméno slyší. Váží cca 15 kg. V době ztráty na sobě měl červený obojek s černou tlapkou. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaný. Odváželi jsme jeho fenku na operaci k veterináři a Matty utekl ze dvora a vydal se fenku zřejmě hledat. Poslední zprávy o jeho výskytu jsou z 17.10. v okolí Židlochovic a z 21.10. možná z okolí Bílovic nad Svitavou .Matty je mazlivý a určitě nikomu neublíží. Prosíme o jakoukoli informaci o jeho možném výskytu vzhledem k době od ztráty může být u někoho doma kdo neví čí pes je a na koho se obrátit.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matty

Přihlášení: