Mates

Datum ztráty 05.07.2019
Místo ztráty Písek, Budovcova
Telefon 732815966
Jméno Mates
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Písek
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mates je 2 roky starý mourovatý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 4 kg. Kocourek je bytový, venku nikdy nebyl, bojí se cizích lidí, pravděpodobně bude někde zalezlý. Ztratil se v noci z 5. na 6. června se v Písku v Budovcově ulici naproti fontáně, podařilo se mu protáhnout se škvírou v pootevřené okně (okno není zasíťované, protože dům se nachází památkářské zóně a nic se bez jejich souhlasu nesmí na fasádu připevnit). Kdybyste ho viděli, prosím, volejte 732815966, moc děkuji za jakoukoliv informaci....

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mates

Přihlášení: