Mates

Datum ztráty 14.12.2017
Místo ztráty Ostrava-Kunčičky, Nadační 327/1
Telefon 702622058
Odměna 500,- Kč
Jméno Mates
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mates je 4 roky starý černý kocourek. Slyšel na volání Mates, Maty nebo Matýsku. Nemá obojek ani čip, Je kastrovaný a váží asi 5,5 kg. Kocourek je celý černý, pouze pod krčkem má pár bílých chloupků. Kocourek byl zvyklý chodit ven i se svým kočičím kamarádem Kulíškem. 14. prosince se ale vrátil pouze Kuli. Na volání Matýsek nereagoval ani později. Prohledala jsem okolí, ale bohužel. Prošla jsem i další ulice, okolí popelnic, ale nic. Je to přítulný kliďas, nalezenec. Děkuji moc za jakékoliv informace.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mates

Přihlášení: