Mates

Datum ztráty 31.03.2014
Místo ztráty Ostrava-Poruba, Záhumenní 2009
Telefon 604120633
Odměna ANO
Jméno Mates
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Jezevčík
Věk 8 let
Barva Hnědá, Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Včera nám odešel večer na procházku a ještě se nevrátil. Ztratil se ve "staré" Porubě. Kdyby jste ho někdo záhledl, prosím dejte nám zprávu na tel. č. 739718747. Je nám smutno, hlavně dcerce. Je to jezevčík křížený s Jorkšírem slyší na jméno Matěj, Mates, Maty. Je přátelský, přítulný, cizích se nebojí, mazlivý, děti má rád. S cizími psi nemá problém. Má na sobě modro-červený obojek, se dvěma známkami. První ohledně očkování na vzteklinu, na druhé je vyražené slovo Poruba. Není čipovaný, ani tetovaný. Nikdy předtím se nezatoulal. Je aktivní. Druhý telefon: 604 120 633

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mates

Přihlášení: