Mates

Datum ztráty 17.11.2020
Místo ztráty Mlada Boleslav, Ptácká, Pod hradem
Telefon +420774679050
Jméno Mates
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Britská kočka 
Věk 8-10
Barva šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Je staršího věku 8-10let, kastrát, má nejspíš nemocné ledviny a prý mu chybí některé zuby. Kocour byl vyhozen na ulici bývalým majitelem, což mi nahlasila jedna dáma žijící v MB, já se snažím pomáhat kočičkam jak jen to jde, tak jsem vyrazila pro kocoura, než jsem dorazila na míst, abych ho vzala k nám do dočasné péče a na veterinu, kocour byl pryč. Na fb na stránkách žijeme v MB jsem se dozvěděla, že byla přivolána městská policie aby se o kocoura postarala, strážníci slíbili že kocoura vezmou na veterinu a následně ho ubytují na služebně. Když jsem na MP volala bylo mi řečeno, že o žádném kocourovi nic nevědí, dnes ráno jsem byla na služebně osobně. Přiznali že kocoura vypustili někde v Boleslavi, do teď nevím kde se kocour nachází a snažím se hledat na vlastní pěst.. Nechci ho nechat na ulici, neni v dobré kondici.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Mates

Přihlášení: