Matěj

Datum ztráty 08.02.2015
Místo ztráty Písek, Třída Přátelství 2010
Telefon 603781357
Odměna 500,- Kč
Jméno Matěj
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Písek
Plemeno Čivava
Věk cca 1,5 Roku
Barva Zlatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Matěj je velmi přátelský a má rád lidi. Povahově je vyloženě společenský a hodný. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Utekl ze zahrady přes plot. Není tetovaný, ani čipovaný. Váží cca 2 Kg. Má na sobě světle hnědý, kožený obojek, bez známky. Má černá zádíčka, jinak hnědě pálený, má delší nohy a je krátkosrstý. Chronický útěkář to není. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se spíše bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Měl zlomenou pravou nožičku, je to již déle. Jízda autem se mu nelíbí. Je zvyklý na pobyt převážně doma. Otužilý moc nebude, zimu rád nemá... Telefon 603781357

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matěj

Přihlášení: