Matěj

Datum ztráty 08.07.2014
Místo ztráty Skrýšov, Skrýšov 12
Telefon 728974877
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Matěj
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Jihlava
Plemeno Evropská kočka 
Věk cca 5 let (kastrovaný)
Barva Bílo černý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Matěj je cca 5 let starý kocourek, plemeno Evropská kočka. Váží cca 4 kg. Je bílo černý. Má masivní ouška, čumáček a robustní tlapičky. Obě oči jsou umístěny na černém pozadí a výrazný bílý flíček se táhne až do čelíčka. Není čipovaný, tetovaný, ani neměl žádný obojek. Je kastrovaný. Kocourek byl dán do útulku ve Skrýšově, mysleli jsme, že je to bezdomovec, který cca 4 roky chodil k nám na zahradu na misku. Noví majitelé bytů začali protestovat, zakazovat krmení. Proto jsme ho chtěli umístit. Po asi měsíci jsem narazila na vývěsku, že se hledá kocourek. Matěj má majitelku v Praze, k nám chodil přes den na misku a k ní se večer vracel do pelíšku. Útulek ve Skrýšově ho nechce vrátit, říkají, že neví, kde je. Dle mého ho vypustil někam do polí. Přestali se mnou komunikovat. Stalo se tak cca 8.7., Matěj okolí nezná. Vodu nemusí, fyzicky je aktivní, vysportovaný. Jízdu autem rád neměl, křičel. Nemá rád ostatní kočky!! Je přátelský, ale cizích lidí se bojí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matěj

Přihlášení: